UAB "Teragyda" šeimos gydymo centro pacientams skiriamas didelis dėmesys ir suteikiamso aukštos kokybės odontologinės gydymo paslaugos.

an image
an image

Turime du moderniai įrengtus odontologijos kabinetus, kurie atitinka griežtus kokybės ir higienos reikalavimus. Čia naudojamos šiuolaikinės dezinfekcijos ir sterilizacijos sistemos, dirbame su naujausiais technologiniais įrenginiais, naudojame sertifikuotas odontologines medžiagas ir medikamentus, atliekame modernias rentgeno nuotraukas.

an image

Mes laikomės aukščiausių higienos reikalavimų - instrumentai sterilizacijai pakuojami į vienkartines pakuotes, sterilizuojami garų ir aukšto slėgio sterilizatoriuje. Visa aparatūra, instrumentai ir medžiagos aprobuotos naudojimui
Lietuvoje bei turi CE sertifikatus.

an image

Gydymo kokybę garantuoja rūpestingi, aukštos kvalifikacijos, puikiai išmanantys naujausius gydymo metodus specialistai.

Teikiamos ir mokamos odontologinės paslaugos įstaigoje neregistruotiems pacientams.

an image

Jeigu Jums reikalinga skubi odontologinė pagalba poilsio arba švenčių dienomis maloniai prašome kreiptis į VŠĮ Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio kliniką adresu:
Žalgirio g 115, Vilnius LT-08217, telefonas 8 52 72 73 67,
kur Jums bus suteikta visų lygių odontologinė ir specializuota stacionarinė veido ir žandikaulio chirurgijos pagalba. Būtinosios pagalbos paslaugos yra NEMOKAMOS, reikia tik su savimi turėti asmens dokumentą.

an image an image an image