Bendra informacija

UAB "TERAGYDA" savo veiklą pradėjo 2004 metų birželio mėnesį. Sveikatos priežiūros centras yra įsikūręs AB "Ukmergės gelžbetonis" patalpose, Ukmergėje Antakalnio g. 60. Tuo pačiu metu kūrėsi ir dabartinis mūsų filialas esantis Ukmergėje Anykščių gatvėje. Suvienijus visas pastangas atsirado šeimos gydymo centras UAB "Teragyda", kuriam vadovauja Direktorė Jūratė Jackienė.

Čia dirba aukštos kvalifikacijos gydytojų ir kitų medicinos darbuotojų komanda. Teikiame kvalifikuotą medicininę pagalbą VISAI ŠEIMAI, garantuojame kokybišką susirgimų diagnostiką ir gydymą, lankome pacientus namuose, vykdome sunkių susirgimų prevencines programas. Rūpinamės visų mūsų pacientų sveikata. Visada stengiamės rasti priimtiniausią sprendimą, atsižvelgiant į paciento reikalavimus ir galimybes.

Nuolat didėjantis pacientų skaičius rodo, kad mūsų miesto gyventojai pasitiki mūsų centre dirbančių medikų kompetencija ir geranoriškumu. Mūsų centras nuolat investuoja į naujas, šiuolaikiškas technologijas, įrangą, specialistų mokymą ir kvalifikacijos kėlimą. Mums svarbiausia - pacientams efektyviai teikti kokybiškas ir saugias sveikatos priežiūros paslaugas, sukuriant komfortišką bei malonią aplinką ir pacientui ir darbuotojui.

Jei pageidaujate gydytis mūsų gydymo centre maloniai kviečiame Jus atvykti pas mus. Esame sudarę sutartis su VILNIAUS TERITORINE LIGONIŲ KASA, todėl registruotiems apdraustiems pacientams yra teikiamos nemokamos paslaugos.

Iškilus klausimams ar neaiškumams galite mums skambinti arba rašyti.

Visada patarsime, paaiškinsime, padėsime.

Nuorodos